Marató lectura 23 d’Abril

Benvolgudes famílies,

El proper dijous 23 d’Abril es celebrarà la 4a. Marató de lectura “Llegim en Veu Alta”, una de les activitats planificades per aquest curs 2014-2015 en el marc del programa Mollerussa Municipi Lector, incorporada aquest cop en el 31è Saló del Llibre Infantil i Juvenil de Catalunya.

En aquesta ocasió la temàtica és “Mons fantàstics i màgics”.

L’esdeveniment es realitzarà de 9h. a 21h. a l’Amistat.

L’AMPA de la nostra escola col·laborarà en aquesta activitat llegint de les 19:15 a 19:45h, gràcies a la participació d’un grup de pares i mares del col.legi.

Si algun pare, mare, nen, nena, padrí, padrina, … de la nostra escola està també interessat en col·laborar i formar part del grup de persones que llegiran ens ho pot fer saber mitjançant el nostre correu electrònic ampaelcarme.net@gmail.com, trucant al Tel. 973.60.04.55 o a la porteria del centre.

Esteu tots convidats a assistir aquest esdeveniment!

 

Comments are closed.